Płyta grzewcza Amica PID 6540 PHTULN 3.0 czarny
Zdjęcia 4 |
Amica PID 6540 PHTULN 3.0 czarny |
|
Jaki materiał wykonania płyty grzewczej lepiej wybrać?Wszystko, co musisz wiedzieć o płytach grzewczych, aby obsługa i konserwacja przynosiły tylko komfort
Jak wybrać płytę grzewcząOpowiadamy, jakie rodzaje płyt grzewczych istnieją, która powłoka jest lepsza i na co zwrócić uwagę przy zakupie
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Amica 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Amica.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Amica PID 6540 PHTULN 3.0 czarny
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
AMICA Płyta indukcyjna AMICA PID6540PHTULN 3.0 Czarny | 1 399 zł |
Amica PID6540PHTULN 3.0 59,2cm | 1 399 zł |
Amica PID6540PHTULN 3.0 59,2cm | 1 399 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →