Lodówka Amica FK 244.4 X stal nierdzewna
Zdjęcia 6 |
Amica FK 244.4 X stal nierdzewna 2020 rokdotykowy biały stal nierdzewna |
|
Program edukacyjny na temat technologii No Frost: zasada działania, komponenty, zalety i wadyDowiedz się, jak działa technologia No Frost i czym różni się od innych systemów chłodzenia
Czym różni się tania lodówka od drogiejDlaczego zaawansowana lodówka kosztuje więcej niż zwykła lodówka?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Amica 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Amica.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Amica FK 244.4 X stal nierdzewna
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Lodówka Amica FK 244.4X 1190488 | 1 499 zł |
Lodówka AMICA FK244.4X | 1 449 zł |
Lodówka Amica FK 244.4X Darmowa dostawa od 89 zł! | 1 499 zł |
Chłodziarko-zamrażarka AMICA FK 244.4X - DARMOWY PACZKOMAT OD 799zł | 1 419 zł |
Chłodziarko-zamrażarka AMICA FK244.4X srebrna lodówka wolnostojąca | 1 499 zł |
pokaż 4 oferty
Modyfikacje Amica FK 244.4 X
Ceny na Amica FK 244.4 X |
---|---|---|---|---|
Amica FK 244.4 biały | od 1 366 zł | 10 oferty | ||
Amica FK 244.4 X stal nierdzewna | od 1 369 zł | 10 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →