Lodówka Amica FY 5079.3 GDFBI czarny (1191975)
Amica FY 5079.3 GDFBI czarny czarny stal nierdzewna |
|
Program edukacyjny na temat technologii No Frost: zasada działania, komponenty, zalety i wadyDowiedz się, jak działa technologia No Frost i czym różni się od innych systemów chłodzenia
Czym różni się tania lodówka od drogiejDlaczego zaawansowana lodówka kosztuje więcej niż zwykła lodówka?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Amica 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Amica.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Amica FY 5079.3 GDFBI czarny
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Lodówka side by side Amica FY5079.3GDFBI 1191975 | 4 099 zł |
AMICA FY5079.3GDFBI Ciemny Inox NoFrost 5906006919757 | 4 099 zł |
Amica FY5079.3GDFBI Pełny No Frost 176,3cm Dystrybutor wody Ciemny Grafito | 3 799 zł |
Lodówka Side by Side Amica FY5079.3GDFBI 430l 84cm | 4 099 zł |
Amica FY5079.3GDFBI Pełny No Frost 176,3cm Dystrybutor wody Ciemny Grafito | 3 799 zł |
pokaż 4 oferty
Modyfikacje Amica FY 5079.3 GDFBI
Ceny na Amica FY 5079.3 GDFBI |
---|---|---|---|---|
Amica FY 5079.3 GDFBI czarny | od 3 799 zł | 10 oferty | ||
Amica FY 5079.3 DFXBI stal nierdzewna | od 3 649 zł | 9 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →