Lodówka Amica FK 2695.2 FTX stal nierdzewna
Zdjęcia 5 |
Amica FK 2695.2 FTX stal nierdzewna biały stal nierdzewna |
|
Program edukacyjny na temat technologii No Frost: zasada działania, komponenty, zalety i wadyDowiedz się, jak działa technologia No Frost i czym różni się od innych systemów chłodzenia
Czym różni się tania lodówka od drogiejDlaczego zaawansowana lodówka kosztuje więcej niż zwykła lodówka?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Amica 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Amica.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Amica FK 2695.2 FTX stal nierdzewna
Wszystkie ceny 12 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Amica FK26952FTX Fridge-freezer Freestanding Stainless steel A 1171260 | 2 436 zł |
Amica Chłodziarko-zamrażarka FK2695.2FTX HWAMILK2D26952F | 2 049 zł |
Lodówka Amica FK 2695.2FTX 1171260 | 1 949 zł |
Amica Chłodziarko-zamrażarka FK2695.2FTX 43903 | 1 928 zł |
Lodówka AMICA F 1171260 | 2 159 zł |
pokaż 7 ofert
Modyfikacje Amica FK 2695.2 FTX
Ceny na Amica FK 2695.2 FTX |
---|---|---|---|---|
Amica FK 2695.2 FT biały | od 1 779 zł | 14 oferty | ||
Amica FK 2695.2 FTX stal nierdzewna | od 1 845 zł | 12 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →