Lodówka Beko RCSA 270K40 SN srebrny
Zdjęcia 5 |
Beko RCSA 270K40 SN srebrny biały srebrny |
|
Program edukacyjny na temat technologii No Frost: zasada działania, komponenty, zalety i wadyDowiedz się, jak działa technologia No Frost i czym różni się od innych systemów chłodzenia
Czym różni się tania lodówka od drogiejDlaczego zaawansowana lodówka kosztuje więcej niż zwykła lodówka?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Beko 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Beko.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Beko RCSA 270K40 SN srebrny
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
BEKO Lodówka BEKO RCSA270K40SN 170.8cm Srebrny | 1 599 zł |
Lodówka Beko RCSA270K40SN | 1 599 zł |
Beko RCSA270K40SN 170,8cm Srebrny | 1 599 zł |
Beko RCSA270K40SN 170,8cm Srebrny | 1 599 zł |
Modyfikacje Beko RCSA 270K40 SN
Ceny na Beko RCSA 270K40 SN |
---|---|---|---|---|
Beko RCSA 270K40 WN biały | od 1 397 zł | 6 oferty | ||
Beko RCSA 270K40 SN srebrny | od 1 599 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →