Lodówka Amica FY 5079.3 DFXBI stal nierdzewna
Amica FY 5079.3 DFXBI stal nierdzewna czarny stal nierdzewna |
|
Program edukacyjny na temat technologii No Frost: zasada działania, komponenty, zalety i wadyDowiedz się, jak działa technologia No Frost i czym różni się od innych systemów chłodzenia
Czym różni się tania lodówka od drogiejDlaczego zaawansowana lodówka kosztuje więcej niż zwykła lodówka?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Amica 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Amica.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Amica FY 5079.3 DFXBI stal nierdzewna
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Lodówka side by side Amica FY5079.3DFXBI 1191974 | 3 999 zł |
AMICA FY5079.3DFXBI Srebrna NoFrost 5906006919740 | 3 999 zł |
Amica FY5079.3DFXBI Pełny No Frost 176,3cm Dystrybutor wody Inox | 3 699 zł |
AMICA FY5079.3DFXBI Srebrna NoFrost >> SPRAWDŹ JAK OSZCZĘDZAĆ NA ZAK | 3 649 zł |
TANIA DOSTAWA ! - ! amica Chłodziarko-zamrażarka FY5079.3DFXBI Side by sid | 4 866 zł |
Modyfikacje Amica FY 5079.3 DFXBI
Ceny na Amica FY 5079.3 DFXBI |
---|---|---|---|---|
Amica FY 5079.3 GDFBI czarny | od 3 799 zł | 6 oferty | ||
Amica FY 5079.3 DFXBI stal nierdzewna | od 3 649 zł | 6 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →