Холодильник Amica FK 244.4 X нержавіюча сталь
Фото 6 |
Amica FK 244.4 X нержавіюча сталь 2020 ріксенсорний білий нержавіюча сталь |
|
Лікнеп з технології No Frost: принцип дії, компоненти, плюси й мінусиЗ'ясовуємо, як працює технологія No Frost і чим відрізняється від інших систем охолодження
Чим відрізняється дешевий холодильник від дорогогоЗа рахунок чого просунутий холодильник коштує дорожче, ніж звичайний
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Amica 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Amica.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Amica FK 244.4 X нержавіюча сталь
Усі ціни 9 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Lodówka Amica FK 244.4X 1190488 | 1 499 zł |
Lodówka AMICA FK244.4X | 1 449 zł |
Lodówka Amica FK 244.4X Darmowa dostawa od 89 zł! | 1 499 zł |
Chłodziarko-zamrażarka AMICA FK 244.4X - DARMOWY PACZKOMAT OD 799zł | 1 419 zł |
Chłodziarko-zamrażarka AMICA FK244.4X srebrna lodówka wolnostojąca | 1 499 zł |
ще 4 пропозиції
Модификації Amica FK 244.4 X
Ціни на Amica FK 244.4 X |
---|---|---|---|---|
Amica FK 244.4 білий | від 1 366 zł | 10 пропозицій | ||
Amica FK 244.4 X нержавіюча сталь | від 1 369 zł | 10 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →