Холодильник Amica FK 4015T.2 FZTWD білий
Фото 5 |
Amica FK 4015T.2 FZTWD білий |
|
Лікнеп з технології No Frost: принцип дії, компоненти, плюси й мінусиЗ'ясовуємо, як працює технологія No Frost і чим відрізняється від інших систем охолодження
Чим відрізняється дешевий холодильник від дорогогоЗа рахунок чого просунутий холодильник коштує дорожче, ніж звичайний
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Amica FK 4015T.2 FZTWD білий
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Lodówka AMICA FK4015T.2FZTWD No frost 171cm Biała | 2 100 zł |
Lodówka AMICA FK4015T.2FZTWD No frost 171cm Biała 1194031 | 2 100 zł |
Модификації Amica FK 4015T.2 FZTWD
Ціни на Amica FK 4015T.2 FZTWD |
---|---|---|---|---|
Amica FK 4015T.2 FZTWD білий | від 2 100 zł | 3 пропозиції | ||
Amica FK 4015T.2 FZTHD графіт | від 2 200 zł | 3 пропозиції | ||
Amica FK 4015T.2 FZTXD нержавіюча сталь | від 2 200 zł | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →