Kuchenka Amica 58GE3.43HZPTADNAQ XX stal nierdzewna
Amica 58GE3.43HZPTADNAQ XX stal nierdzewna |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Amica 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Amica.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Amica 58GE3.43HZPTADNAQ XX stal nierdzewna
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
AMICA Kuchnia AMICA 58GE3.43HZpTaDNAQ(Xx) InoxKuchnia wolnostojąca gazowo-elektryczna o szerokości 50 cm, pojemności piekarnika 66 l, wyposażony w programator elektroniczny, z 10 funkcjami pieczenia, w klasie energetycznej A-20%. MediaMarkt.plZłóż skargę | 1 539 zł |
Amica 58GE3.43HZpTaDNAQ(Xx) Termoobieg Rożen"Zimne drzwi" piekarnika:nie; OleOle.plZłóż skargę | 1 495 zł |
Amica 58GE3.43HZpTaDNAQ(Xx) Termoobieg Rożen"Zimne drzwi" piekarnika:nie; RTV Euro AGDZłóż skargę | 1 495 zł |
Seria Amica 500 LinePorównaj w tabeli →
od 949 zł
gazowa, stal nierdzewna, gaz 4 szt., zabezpieczenie przeciwwypływowe gazu, piekarnik gazowy, 56 l, zużycie prądu A
od 1 340 zł
elektryczna, szkło ceramiczne (Schott Ceran), hi-light 4 szt., wskaźnik ciepła, piekarnik elektryczny, 67 l, grill, zużycie prądu A
od 1 155 zł
gazowa, stal nierdzewna, gaz 4 szt., zabezpieczenie przeciwwypływowe gazu, piekarnik gazowy, 56 l, zużycie prądu A
od 895 zł
gazowa, emaliowana, gaz 4 szt., zabezpieczenie przeciwwypływowe gazu, piekarnik gazowy, 56 l, zużycie prądu A
od 1 399 zł
gazowa, emaliowana, gaz 4 szt., zapłon automatyczny, zabezpieczenie przeciwwypływowe gazu, piekarnik gazowy, 56 l, 2 kW, grill, zużycie prądu A
od 1 649 zł
gazowa, stal nierdzewna, gaz 4 szt., zapłon automatyczny, zabezpieczenie przeciwwypływowe gazu, piekarnik elektryczny, 56 l, 2 kW, grill, zużycie prądu A
od 1 799 zł
elektryczna, szkło ceramiczne, hi-light 4 szt., wskaźnik ciepła, piekarnik elektryczny, 62 l, grill, zużycie prądu A
od 1 139 zł
gazowa, stal nierdzewna, gaz 4 szt., zapłon automatyczny, zabezpieczenie przeciwwypływowe gazu, piekarnik elektryczny, 62 l, 2.9 kW, grill, zużycie prądu A
od 1 419 zł
gazowa, stal nierdzewna, gaz 4 szt., zapłon automatyczny, zabezpieczenie przeciwwypływowe gazu, piekarnik gazowy, 56 l, 2 kW, grill, rożen, zużycie prądu A
od 1 199 zł
gazowa, emaliowana, gaz 4 szt., zapłon automatyczny, piekarnik elektryczny, 65 l, grill, zużycie prądu A
od 1 219 zł
gazowa, stal nierdzewna, gaz 4 szt., zabezpieczenie przeciwwypływowe gazu, piekarnik gazowy, 56 l, zużycie prądu A
od 950 zł
elektryczna, szkło ceramiczne, hi-light 4 szt., wskaźnik ciepła, piekarnik elektryczny, 62 l, grill, zużycie prądu A
od 1 199 zł
elektryczna, emaliowana, żeliwo 4 szt., piekarnik elektryczny, 69 l, grill, zużycie prądu A
od 1 095 zł
gazowa, emaliowana, gaz 4 szt., zapłon automatyczny, zabezpieczenie przeciwwypływowe gazu, piekarnik elektryczny, 62 l, 2.9 kW, grill, zużycie prądu A
od 1 495 zł
gazowa, emaliowana, gaz 4 szt., zapłon automatyczny, piekarnik elektryczny, 66 l, grill, zużycie prądu A
od 1 541 zł
gazowa, stal nierdzewna, gaz 4 szt., palnik turbo, piekarnik elektryczny, 65 l, 2.9 kW, grill, zużycie prądu A
od 1 849 zł
elektryczna, szkło ceramiczne, hi-light 4 szt., strefa owalna, wskaźnik ciepła, piekarnik elektryczny, 66 l, grill, rożen, zużycie prądu A
od 1 179 zł
gazowa, emaliowana, gaz 4 szt., zapłon automatyczny, zabezpieczenie przeciwwypływowe gazu, piekarnik elektryczny, 65 l, 2.9 kW, grill, zużycie prądu A
od 1 199 zł
gazowa, stal nierdzewna, gaz 4 szt., zapłon automatyczny, zabezpieczenie przeciwwypływowe gazu, piekarnik elektryczny, 62 l, 2.9 kW, grill, zużycie prądu A
od 1 070 zł
gazowa, emaliowana, gaz 4 szt., zapłon automatyczny, zabezpieczenie przeciwwypływowe gazu, piekarnik elektryczny, 62 l, grill, zużycie prądu A
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 1 280 zł
gazowa, emaliowana, gaz 4 szt., zapłon automatyczny, zabezpieczenie przeciwwypływowe gazu, piekarnik elektryczny, 66 l, 3.1 kW, grill, zużycie prądu A
od 1 499 zł
gazowa, emaliowana, gaz 4 szt., zapłon automatyczny, zabezpieczenie przeciwwypływowe gazu, piekarnik elektryczny, 65 l, 3.1 kW, grill, rożen, zużycie prądu A
od 1 349 zł
gazowa, emaliowana, gaz 4 szt., zapłon automatyczny, zabezpieczenie przeciwwypływowe gazu, piekarnik elektryczny, 65 l, 3.1 kW, grill, zużycie prądu A
od 1 679 zł
gazowa, stal nierdzewna, gaz 4 szt., zapłon automatyczny, zabezpieczenie przeciwwypływowe gazu, piekarnik elektryczny, 65 l, 3.1 kW, grill, zużycie prądu A
od 1 499 zł
gazowa, emaliowana, gaz 4 szt., zapłon automatyczny, zabezpieczenie przeciwwypływowe gazu, piekarnik elektryczny, 70 l, grill, zużycie prądu A
od 1 499 zł
gazowa, emaliowana, gaz 4 szt., zapłon automatyczny, zabezpieczenie przeciwwypływowe gazu, piekarnik elektryczny, 65 l, grill, zużycie prądu A
od 1 389 zł
gazowa, emaliowana, gaz 4 szt., zapłon automatyczny, zabezpieczenie przeciwwypływowe gazu, piekarnik elektryczny, 60 l, zużycie prądu A
od 1 499 zł
gazowa, emaliowana, gaz 4 szt., zapłon automatyczny, zabezpieczenie przeciwwypływowe gazu, piekarnik elektryczny, 62 l, 2.8 kW, grill, zabezpieczenie przed dziećmi, zużycie prądu A
od 1 359 zł
gazowa, emaliowana, gaz 4 szt., zapłon automatyczny, zabezpieczenie przeciwwypływowe gazu, piekarnik elektryczny, 60 l, grill, zabezpieczenie przed dziećmi, zużycie prądu A
od 1 459 zł
gazowa, emaliowana, gaz 4 szt., zapłon automatyczny, zabezpieczenie przeciwwypływowe gazu, piekarnik elektryczny, 70 l, 2.8 kW, grill, zabezpieczenie przed dziećmi, zużycie prądu A
od 1 473 zł
gazowa, emaliowana, gaz 4 szt., zapłon automatyczny, zabezpieczenie przeciwwypływowe gazu, piekarnik elektryczny, 62 l, 2.8 kW, grill, zabezpieczenie przed dziećmi, zużycie prądu A
od 1 545 zł
gazowa, emaliowana, gaz 4 szt., zapłon automatyczny, zabezpieczenie przeciwwypływowe gazu, piekarnik elektryczny, 65 l, 3.1 kW, grill, zużycie prądu A