Patelnia Ambition Magnat 22860 30 cm
Ambition Magnat 22860 |
|
Nadaje się do wszystkich źródeł ciepła, w tym indukcji.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Ambition 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Ambition.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Ambition Magnat 22860 30 cm
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
AMBITION Patelnia AMBITION Magnat Stone 30cm Czarny | 100 zł |
Patelnia AMBITION Magnat Stone 22860 30 cm | 100 zł |
Patelnia AMBITION Magnat Stone 22860 30 cm | 100 zł |
Modyfikacje Ambition Magnat 22860
Ceny na Ambition Magnat 22860 |
---|---|---|---|---|
Ambition Magnat 22856 20 cm | od 47 zł | 5 oferty | ||
Ambition Magnat 22857 24 cm | od 60 zł | 2 oferty | ||
Ambition Magnat 22859 28 cm | od 80 zł | 5 oferty | ||
Ambition Magnat 22860 30 cm | od 100 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →