Patelnia Ambition Magnat 22856 20 cm
Ambition Magnat 22856 |
|
Nadaje się do wszystkich źródeł ciepła, w tym indukcji.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Ambition 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Ambition.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Ambition Magnat 22856 20 cm
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
AMBITION Patelnia AMBITION Magnat Stone 20cm Czarny | 60 zł |
Patelnia AMBITION Magnat Stone 20 cm | 47 zł |
Patelnia Magnat Stone z powłoką Qualum Basic 20 cm AMBITION | 50 zł |
Modyfikacje Ambition Magnat 22856
Ceny na Ambition Magnat 22856 |
---|---|---|---|---|
Ambition Magnat 22856 20 cm | od 47 zł | 5 oferty | ||
Ambition Magnat 22857 24 cm | od 60 zł | 2 oferty | ||
Ambition Magnat 22859 28 cm | od 80 zł | 5 oferty | ||
Ambition Magnat 22860 30 cm | od 100 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →