Zlewozmywak kuchenny Alveus Wave 20 760x500
Zdjęcia 4 |
Alveus Wave 20 620x500760x500 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Alveus 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Alveus.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Alveus Wave 20 760x500
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Alveus 1123814 WAVE UP 20 Wbudowany zlewozmywak ze szkła kropelkowego Czar | 741 zł |
Zlewozmywak ALVEUS Wave 20 1102729 Biały | 1 724 zł |
ALVEUS WAVE 20 zlewozmywak szklany biały odwracalny 1102729 | 2 039 zł |
pokaż 5 ofert
Modyfikacje Alveus Wave 20
Ceny na Alveus Wave 20 |
---|---|---|---|---|
Alveus Wave 10 620x500 | od 1 826 zł | 10 oferty | ||
Alveus Wave 20 760x500 | od 741 zł | 10 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →