Zlewozmywak kuchenny Alveus Stricto 30 R 1124375 980x472 prawa
Zdjęcia 5 |
Alveus Stricto 30 R 1124375 980x472 lewa 980x472 prawa |
|
Zlewozmywak wykonany jest z wysokowytrzymałej stali nierdzewnej.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Alveus 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Alveus.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Alveus Stricto 30 R 1124375 980x472 prawa
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Alveus Stricto 30 1124375 Komora z prawej strony Stalowy Srebrny/Stalowy | 1 959 zł |
Alveus Stricto 30 1124375 Komora z prawej strony Stalowy Srebrny/Stalowy | 2 069 zł |
Zlew ALVEUS STRICTO 30 (komora PRAWA) SATYNA (1124375) | 1 699 zł |
Alveus Stricto 30 Zlewozmywak stalowy jednokomorowy 98x47,2 cm prawy z kor | 1 999 zł |
Modyfikacje Alveus Stricto 30 R 1124375
Ceny na Alveus Stricto 30 R 1124375 |
---|---|---|---|---|
Alveus Stricto 30 L 1124373 980x472 lewa | od 1 699 zł | 5 oferty | ||
Alveus Stricto 30 R 1124375 980x472 prawa | od 1 699 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →