Zlewozmywak kuchenny Alveus Pure Up 10 405x525 (1123785)
Zdjęcia 9 |
Alveus Pure Up 10 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Alveus 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Alveus.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje Alveus Pure Up 10
Ceny na Alveus Pure Up 10 |
---|---|---|---|---|
Alveus Pure Up 10 405x525 | od 635 zł | 1 oferta | ||
Alveus Pure Up 20 465x525 | od 903 zł | 7 oferty | ||
Alveus Pure Up 30 515x525 | od 2 445 zł | 1 oferta | ||
Alveus Pure Up 70 565x525 | od 1 869 zł | 6 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →