Płyta grzewcza Akpo PIA 6804 czarny
Akpo PIA 6804 czarny |
|
Jaki materiał wykonania płyty grzewczej lepiej wybrać?Wszystko, co musisz wiedzieć o płytach grzewczych, aby obsługa i konserwacja przynosiły tylko komfort
Jak wybrać płytę grzewcząOpowiadamy, jakie rodzaje płyt grzewczych istnieją, która powłoka jest lepsza i na co zwrócić uwagę przy zakupie
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Akpo 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Akpo.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Akpo PIA 6804 czarny
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
AKPO PIA6804 5905555322216 | 1 099 zł |
Płyta indukcyjna AKPO PIA 6804 | 915 zł |
Akpo PIA 6804 60cm | 915 zł |
Płyta indukcyjna AKPO PIA 6804 | 919 zł |
pokaż 3 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →