Płyta grzewcza Akpo PKA 58 008 czarny
Akpo PKA 58 008 czarny |
|
Jaki materiał wykonania płyty grzewczej lepiej wybrać?Wszystko, co musisz wiedzieć o płytach grzewczych, aby obsługa i konserwacja przynosiły tylko komfort
Jak wybrać płytę grzewcząOpowiadamy, jakie rodzaje płyt grzewczych istnieją, która powłoka jest lepsza i na co zwrócić uwagę przy zakupie
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Akpo 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Akpo.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Akpo PKA 58 008 czarny
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Płyta ceramiczna AKPO PKA 58008/2 | 699 zł |
Płyta ceramiczna AKPO PKA 58008/2 PKA58008/2 | 699 zł |
Płyta grzewcza Akpo PKA 58 008/2 | 800 zł |
Akpo PKA 58008/2 58cm | 699 zł |
pokaż 5 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →