Płyta grzewcza Akpo PKA 30 8302 BL
Akpo PKA 30 8302 BL |
|
Jaki materiał wykonania płyty grzewczej lepiej wybrać?Wszystko, co musisz wiedzieć o płytach grzewczych, aby obsługa i konserwacja przynosiły tylko komfort
Jak wybrać płytę grzewcząOpowiadamy, jakie rodzaje płyt grzewczych istnieją, która powłoka jest lepsza i na co zwrócić uwagę przy zakupie
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Akpo 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Akpo.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Akpo PKA 30 8302 BL
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Akpo pka 30 830/2 wbudowana płyta kuchenna Czarny 30 cm Płyta indukcyjna s | 599 zł |
Płyta ceramiczna AKPO PKA 30830-2 | 599 zł |
Akpo PKA 30 830/2 (czarny) 30cm | 599 zł |
Płyta ceramiczna AKPO PKA 30830-2 | 599 zł |
Płyta ceramiczna AKPO PKA 30830-2 PKA30830 2 | 599 zł |
Płyta ceramiczna PKA 30830/2 Akpo | 629 zł |
Akpo PKA 30 830/2 (czarny) 30cm | 599 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →