SSD AFOX SD250 SD250-240GN 240 GB
Zdjęcia 7 |
AFOX SD250-240GN 2020 rok |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog AFOX 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele AFOX.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje AFOX SD250 SD250-240GN
Ceny na AFOX SD250 SD250-240GN |
---|---|---|---|---|
AFOX SD250 SD250-120GN 120 GB | od 68 zł | 2 oferty | ||
AFOX SD250 SD250-128GN 128 GB | od 58 zł | 13 oferty | ||
AFOX SD250 SD250-240GN 240 GB | od 350 zł | 1 oferta | ||
AFOX SD250 SD250-256GN 256 GB | od 94 zł | 1 oferta | ||
AFOX SD250 SD250-512GN 512 GB | od 164 zł | 14 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →