Czajnik elektryczny Adler AD 1343 2200 W 1.5 l
Zdjęcia 31 |
Adler AD 1343 2022 rokzdejmowana pokrywa |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Adler 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Adler.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Adler AD 1343 2200 W 1.5 l
Wszystkie ceny 32 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Adler AD 1343 czajnik elektryczny z metalu 15 l 2200 W styl retro system k | 180 zł |
Adler AD 1343 black AGDM-CZAJ-ADL-017 | 137 zł |
Czajnik ADLER AD 1343 Beżowy | 136 zł |
Adler Czajnik elektryczny ADLER AD 1343 creme | 146 zł |
pokaż 20 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →