Pendrive A-Data C008 16 GB
Wideo 1Zdjęcia 2 |
A-Data C008 16Gb |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog A-Data 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele A-Data.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup A-Data C008 16 GB
Wszystkie ceny 17 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
A-Data ADATA Classic Series C008 - 16GB - USB Stick | 47 zł |
Adata Pendrive DashDrive Classic C008 16GB USB2.0 czarno-czerwony SGADA160 | 25 zł |
Adata Pendrive DashDrive Classic C008 16GB USB2.0 biało-niebieski 33826 | 25 zł |
Adata Pendrive DashDrive Classic C008 16GB USB2.0 czarno-czerwony | 41 zł |
Adata Pendrive DashDrive Classic C008 16GB USB2.0 czarno-czerwony 33956 | 25 zł |
pokaż 12 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje A-Data C008
Ceny na A-Data C008 |
---|---|---|---|---|
A-Data C008 8 GB | od 15 zł | 16 oferty | ||
A-Data C008 16 GB | od 19 zł | 20 oferty | ||
A-Data C008 32 GB | od 16 zł | 31 oferta | ||
A-Data C008 64 GB | od 20 zł | 14 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →