Pendrive A-Data UV250 16 GB (AUV250-16G-RBK)
Zdjęcia 3 |
A-Data UV250 16Gb |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog A-Data 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele A-Data.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje A-Data UV250
Ceny na A-Data UV250 |
---|---|---|---|---|
A-Data UV250 16 GB | od 27 zł | 4 oferty | ||
A-Data UV250 32 GB | od 17 zł | 21 oferta | ||
A-Data UV250 64 GB | od 19 zł | 22 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →