Pendrive A-Data C008 8 GB
Wideo 1Zdjęcia 2 |
A-Data C008 8Gb |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog A-Data 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele A-Data.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup A-Data C008 8 GB
Wszystkie ceny 18 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
gb technology czarny adata czerwony sprzęt AC008-8G-RKD | 82 zł |
A-Data ADATA Classic Series C008 - 8GB - USB Stick | 46 zł |
Adata Pendrive DashDrive Classic C008 16GB USB2.0 biało-niebieski SGADA160 | 25 zł |
Pendrive A-DATA C008 16 GB Biało-niebieski | 19 zł |
Pendrive (Pamięć USB) A-DATA 16 GB USB 2.0 Biało-niebieski | 43 zł |
pokaż 13 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje A-Data C008
Ceny na A-Data C008 |
---|---|---|---|---|
A-Data C008 8 GB | od 15 zł | 20 oferty | ||
A-Data C008 16 GB | od 19 zł | 18 oferty | ||
A-Data C008 32 GB | od 16 zł | 35 oferty | ||
A-Data C008 64 GB | od 20 zł | 13 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →