Laptop Acer Extensa 15 EX215-55 [EX215-55-51WD] (NX.EH9EP.00B)
Zdjęcia 9 | od 2 399 do 3 249 zł Porównaj ceny 10 →Wyświetlacz:15.6 ", 1920x1080 (16:9) Procesor:Core i5, 1235U, 0.9 GHz Karta graficzna:Iris Xe Graphics G7 80EUs Pamięć RAM:16 GB Dysk:SSD M.2, 512 GB System operacyjny:Windows 11 Home Waga laptopa:1.9 kg |
Modyfikacje Acer Extensa 15 EX215-55 7
Dane techniczne
Acer Extensa 15 EX215-55 [EX215-55-51WD] |
|
Matowa, błyszcząca czy antyrefleksyjna: jaką powłokę ekranu wybrać?Jakie są zalety różnych rodzajów powłok ekranów w laptopach i monitorach?
Jak znaleźć dokładnie taki laptop, jakiego potrzebujesz?Przewodnik po wyborze optymalnego laptopa do zadań użytkownika
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Acer 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Acer.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Gdzie kupić Acer Extensa 15 EX215-55 [EX215-55-51WD]
Kolor:
Sortowanie
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
ACER Laptop ACER Extensa 15 EX215-55-51WD i5-1235U/16GB/512GB SSD/INT/Win1 | 2 499 zł |
Acer Extensa 15 EX215-55 - i5-1235U | 15,6'' | 16GB | 1TB | Win11 LT-NB-I1 | 2 949 zł |
Acer Extensa 15 EX215-55-51WD 15,6" i5-1235U 16GB RAM 512GB Dysk SSD Win11 | 2 599 zł |
Acer Extensa 15 EX215-55 i5-1235U/32GB/512GB/W11 36M | 2 599 zł |
więcej ofert 5 → |
Zamknij
Polecamy