Ноутбук Acer Extensa 15 EX215-32 [EX215-32-C3NJ] (NX.EGNEP.00C)
Фото 8 | від 1 448 до 1 699 zł Порівняти ціни 4 →Дисплей:15.6 ", 1920x1080 (16:9) Процесор:Celeron, N5100, 1.1 ГГц Відеокарта:UHD Graphics ОЗП:8 ГБ Накопичувач:SSD M.2, 256 ГБ ОС:Windows 11 Home Вага ноутбука:1.9 кг |
Модифікації Acer Extensa 15 EX215-32 1
Характеристики
Acer Extensa 15 EX215-32 [EX215-32-C3NJ] |
|
Матове, глянцеве або антивідблискове: Яке покриття екрана вибрати?Чим гарні різні типи покриття екранів у ноутбуках та моніторах?
Як знайти саме той ноутбук, що вам потрібний?Інструкція з вибору оптимального ноутбука під задачі користувача
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Acer 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Acer.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Acer Extensa 15 EX215-32 [EX215-32-C3NJ]
Колір:
Сортувати
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Acer Extensa EX215-32-C3NJ 15,6" N5100 8GB RAM 256GB Dysk SSD Win11 | 1 699 zł |
Laptop Acer 15 N5100-4 rdzenie 8GB SSD256 M.2 W11 (NX.EGNEP.00C) | 1 448 zł |
Acer Extensa EX215-32-C3NJ 15,6" N5100 8GB RAM 256GB Dysk SSD Win11 | 1 699 zł |
Laptop Acer Extensa NX.EGNEP.00C 15 Celeron N5100/8GB/256 GB/Win 11 Home] | 1 499 zł |
Закрити
Рекомендуємо