Laptop Acer Extensa 15 EX215-32 [EX215-32-C3NJ] (NX.EGNEP.00C)
Zdjęcia 8 | od 1 448 do 1 699 zł Porównaj ceny 4 →Wyświetlacz:15.6 ", 1920x1080 (16:9) Procesor:Celeron, N5100, 1.1 GHz Karta graficzna:UHD Graphics Pamięć RAM:8 GB Dysk:SSD M.2, 256 GB System operacyjny:Windows 11 Home Waga laptopa:1.9 kg |
Modyfikacje Acer Extensa 15 EX215-32 2
Dane techniczne
Acer Extensa 15 EX215-32 [EX215-32-C3NJ] |
|
Matowa, błyszcząca czy antyrefleksyjna: jaką powłokę ekranu wybrać?Jakie są zalety różnych rodzajów powłok ekranów w laptopach i monitorach?
Jak znaleźć dokładnie taki laptop, jakiego potrzebujesz?Przewodnik po wyborze optymalnego laptopa do zadań użytkownika
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Acer 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Acer.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Gdzie kupić Acer Extensa 15 EX215-32 [EX215-32-C3NJ]
Kolor:
Sortowanie
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Acer Extensa EX215-32-C3NJ 15,6" N5100 8GB RAM 256GB Dysk SSD Win11 | 1 699 zł |
Laptop Acer 15 N5100-4 rdzenie 8GB SSD256 M.2 W11 (NX.EGNEP.00C) | 1 448 zł |
Acer Extensa EX215-32-C3NJ 15,6" N5100 8GB RAM 256GB Dysk SSD Win11 | 1 699 zł |
Laptop Acer Extensa NX.EGNEP.00C 15 Celeron N5100/8GB/256 GB/Win 11 Home] | 1 499 zł |
Zamknij
Polecamy