Zamek rowerowy / blokada ABUS Combiflex 2503/120
Wideo 2 |
ABUS Combiflex 2503/120 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog ABUS 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele ABUS.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup ABUS Combiflex 2503/120
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
ABUS Specjalny zamek Combiflex 2503/120 uchwyt UCH 2503 - nadaje się jako | 172 zł |
Zapięcie linkowe Abus Combiflex 2503 + uchwyt UCH | 162 zł |
Abus combiflex 2503 wire lock 120 cm with Holder 66310 | 148 zł |
ABUS Specjalna blokada Combiflex 2503/120 - Odpowiednia jako blokada bagaż | 83 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →