Pamięć RAM A-Data XPG Spectrix D60G DDR4 RGB 2x8Gb AX4U320038G16-DT60
Zdjęcia 8 |
A-Data AX4U320038G16-DT60 |
|
Od DDR do DDR5: Jaka jest różnica między generacjami pamięci RAM i VRAMDowiedzmy się, dlaczego DDR5 jest lepsze od DDR4 i wcześniejszych generacji, a GDDR6 – swoich poprzedników
Jak wybrać pamięć RAMWskazówki dotyczące wyboru optymalnych parametrów pamięci RAM, które zapewnią stabilną pracę i wydajność komputera
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog A-Data 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele A-Data.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup A-Data XPG Spectrix D60G DDR4 RGB 2x8Gb AX4U320038G16-DT60
Wszystkie ceny 15 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Pamięć RAM ADATA XPG Spectrix D60G RGB 16GB 3200MHz | 259 zł |
ADATA XPG SPECTRIX D60 RGB 16GB [2x8GB 3200MHz DDR4 CL16 DIMM] RD-DDR4-ADA | 262 zł |
Pamięć RAM ADATA XPG Spectrix D60G RGB 16GB 3200MHz | 259 zł |
Adata XPG Spectrix D60G DDR4 16GB (2 x 8GB) 3200 CL16 | 259 zł |
Pamięć ADATA DIMM DDR4 16GB 3200MHz 16CL DUAL | 285 zł |
pokaż 10 ofert
Modyfikacje A-Data XPG Spectrix D60G DDR4 RGB 2x8Gb
Ceny na A-Data XPG Spectrix D60G DDR4 RGB 2x8Gb |
---|---|---|---|---|
A-Data XPG Spectrix D60G DDR4 RGB 2x8Gb AX4U320038G16-DT60 | od 234 zł | 15 oferty | ||
A-Data XPG Spectrix D60G DDR4 RGB 2x8Gb AX4U320038G16A-DT60 | od 267 zł | 2 oferty | ||
A-Data XPG Spectrix D60G DDR4 RGB 2x8Gb AX4U36008G18I-DT60 | od 261 zł | 13 oferty | ||
A-Data XPG Spectrix D60G DDR4 RGB 2x8Gb AX4U413338G19J-DT60 | od 259 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →