Зимова шина Yokohama W.drive WY01 235/65 R16C 115R
Фото 4 |
Виберіть розмір шин
Yokohama W.drive WY01 235/65 R16C 115R 235/65 R16 115 R 235/65 R16 121 R |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Yokohama 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Yokohama.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Yokohama W.drive WY01 235/65 R16C 115R
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Yokohama BluEarth-Winter WY01 (235/65 R16 115/113R) E4702 | 720 zł |
Yokohama BluEarth-Winter WY01 ( 235/65 R16C 115/113R BluEarth ) | 733 zł |
Opona Yokohama 235/65R16C YOKOHAMA WY01 115R - opony dostawcze E4702 | 668 zł |
Yokohama BluEarth-Winter WY01 ( 235/65 R16C 115/113R BluEarth ) E4702 | 725 zł |
Yokohama W.drive (WY01) (235/65 R16 115/113R) E4068 | 1 121 zł |
Yokohama W.drive (WY01) ( 235/65 R16C 115/113R ) | 1 148 zł |
Yokohama W.drive (WY01) ( 235/65 R16C 115/113R ) E4068 | 1 136 zł |
Модификації Yokohama W.drive WY01 235/65 R16C 115R
Ціни на Yokohama W.drive WY01 235/65 R16C 115R |
---|---|---|---|---|
Yokohama W.drive WY01 235/65 R16C 115R | від 668 zł | 7 пропозицій | ||
Yokohama W.drive WY01 235/65 R16C 121R | від 709 zł | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →