Opona zimowa Yokohama W.drive WY01 235/65 R16C 115R
Zdjęcia 4 |
Wybierz rozmiar opony
Yokohama W.drive WY01 235/65 R16C 115R 235/65 R16 115 R 235/65 R16 121 R |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Yokohama 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Yokohama.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Yokohama W.drive WY01 235/65 R16C 115R
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Yokohama BluEarth-Winter WY01 (235/65 R16 115/113R) E4702 | 720 zł |
Yokohama BluEarth-Winter WY01 ( 235/65 R16C 115/113R BluEarth ) | 734 zł |
Opona Yokohama 235/65R16C YOKOHAMA WY01 115R - opony dostawcze E4702 | 668 zł |
Yokohama BluEarth-Winter WY01 ( 235/65 R16C 115/113R BluEarth ) E4702 | 725 zł |
Yokohama W.drive (WY01) (235/65 R16 115/113R) E4068 | 1 121 zł |
Yokohama W.drive (WY01) ( 235/65 R16C 115/113R ) E4068 | 1 136 zł |
Yokohama W.drive (WY01) ( 235/65 R16C 115/113R ) | 1 149 zł |
Modyfikacje Yokohama W.drive WY01 235/65 R16C 115R
Ceny na Yokohama W.drive WY01 235/65 R16C 115R |
---|---|---|---|---|
Yokohama W.drive WY01 235/65 R16C 115R | od 668 zł | 7 oferty | ||
Yokohama W.drive WY01 235/65 R16C 121R | od 709 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →