Зимова шина Yokohama Ice Guard IG53 195/65 R15 91T
Відео 2Фото 4 |
Yokohama Ice Guard IG53 195/65 R15 91T |
|
Першосортна шина для впевненої їзди по будь-яких зимових дорогах, виготовлена з екологічно чистих продуктів. Модель слідує концепції BluEarth, що передбачає економію палива і зниження впливу шкідливих викидів на навколишнє середовище. У покришці застосований спрямований малюнок протектора симетричної структури. Адсорбуюча гумова суміш моделі ефективно вбирає водну плівку з поверхні льоду під колесами авто при пересуванні по слизькому дорожньому полотну.
Також на посилення зчіпних властивостей на зледенілих покриттях спрямована робота діагональних мікроканавок, які розосереджені по робочих поверхнях функціональних блоків протектора. Yokohama Ice Guard IG53 195/65 R15 91T має велику кількість об'ємних ламелей — їх гострими гранями шина краще тримається за слизьку дорогу, в закритому положенні ламелі забезпечують протектору необхідну жорсткість. Гумовий компаунд моделі може похвалитися включенням до складу компонента IG-silica на основі кремнезему і апельсинової олії. Шина зберігає еластичність в широкому діапазоні мінусових температур, виступає гарантом впевненої тяги, короткого гальмівного шляху і чутливої поведінки машини на засніжених або зледенілих дорожніх покриттях.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Yokohama 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Yokohama.
Купити Yokohama Ice Guard IG53 195/65 R15 91T
Yokohama Ice Guard Studless IG53 (195/65 R15 91T) R5440 | 424 zł |
Yokohama Ice Guard Studless IG53 ( 195/65 R15 91T, Nordic compound ) R5440 | 425 zł |
Yokohama Ice Guard Studless IG53 ( 195/65 R15 91T, Nordic compound ) | 439 zł |