Всесезонна шина Yokohama Geolandar A/T G015 235/65 R17 108H
Відео 19Фото 5 |
Виберіть розмір шин
Yokohama Geolandar A/T G015 235/65 R17 108H 235/65 R17 108 H |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Yokohama 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Yokohama.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Yokohama Geolandar A/T G015 235/65 R17 108H
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Yokohama Geolandar A/T (G015) ( 235/65 R17 108H XL, RPB ) R1138 | 578 zł |
Yokohama Geolandar A/T (G015) (235/65 R17 108H) R1138 | 610 zł |
Yokohama Geolandar A/T (G015) ( 235/65 R17 108H XL, RPB ) | 585 zł |
Opona Yokohama 235/65R17 GEOLANDAR A/T G015 108H - opony terenowe R1138 | 499 zł |
Opona wielosezonowa YOKOHAMA Geolandar A/T G015 235/65 R17 108H Darmowa do | 498 zł |
Yokohama GEOLANDAR A/T G015 235/65R17 108H | 566 zł |
Відеоогляди
Модификації Yokohama Geolandar A/T G015 235/65 R17 108H
Ціни на Yokohama Geolandar A/T G015 235/65 R17 108H |
---|---|---|---|---|
Yokohama Geolandar A/T G015 235/65 R17 108H | від 498 zł | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →