Всесезонна шина Yokohama Geolandar A/T G015 225/70 R15 100T
Відео 19Фото 5 |
Виберіть розмір шин
Yokohama Geolandar A/T G015 225/70 R15 100T |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Yokohama 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Yokohama.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Yokohama Geolandar A/T G015 225/70 R15 100T
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Yokohama Geolandar A/T (G015) (225/70 R15 100T) R1160 | 515 zł |
Yokohama Geolandar A/T (G015) ( P225/70 R15 100T OWL ) | 492 zł |
Yokohama Geolandar A/T (G015) ( P225/70 R15 100T OWL ) R1160 | 487 zł |
Opona Yokohama 225/70R15 GEOLANDAR A/T 100T - opony terenowe R116 | 503 zł |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →