Всесезонна шина Yokohama Geolandar A/T G015 215/70 R15 98H
Відео 19Фото 5 |
Виберіть розмір шин
Yokohama Geolandar A/T G015 215/70 R15 98H |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Yokohama 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Yokohama.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Yokohama Geolandar A/T G015 215/70 R15 98H
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Yokohama Geolandar A/T G015 MS - 215/70R15 98H - opona całoroczna 0U701509 | 436 zł |
Opona Yokohama 215/70R15 GEOLANDAR A/T G015 98H - opony terenowe R2234 | 465 zł |
Yokohama Geolandar A/T (G015) (215/70 R15 98H) R2234 | 456 zł |
Yokohama Geolandar A/T (G015) ( 215/70 R15 98H OWL ) | 463 zł |
Yokohama Geolandar A/T (G015) ( 215/70 R15 98H OWL ) R2234 | 458 zł |
Відеоогляди
Рекомендуємо