Телевізор Xiaomi Mi TV Q2 55 55 "
У категорії недорогих QLED-телевізорів дітище Xiaomi є однією з найбільш ласих пропозицій щодо співвідношення «ціна/якість». Моделі дістався 55-дюймовий екран з «квантовими точками», які забезпечують яскраву та насичену перенесення кольорів. Весь потенціал ТВ-панелі відкривається при використанні HDR-контенту - Xiaomi Mi TV Q2 55 підтримує формати HDR10, HLG і Dolby Vision IQ (з автоматичною адаптацією зображення під умови навколишнього освітлення).
Консольні геймери оцінять у телевізорі тріо HDMI-портів, один з яких пропонує підтримку eARC і ALLM (режим з низькою затримкою Auto Low Latency Mode). Звучання ТБ віддано на відкуп 30-ватної аудіосистеми з Dolby Atmos та DTS:X. Як програмна платформа модель придбала систему Google TV з рекомендаціями щодо перегляду контенту на головному екрані з усіх встановлених програм. До речі, зберігати програми передбачається у вбудованій пам'яті об'ємом 16 ГБ. Невід'ємними атрибутами Google TV є вбудований Chromecast і голосовий помічник Google Assistant.
Купити Xiaomi Mi TV Q2 55 55 "
Telewizor QLED Xiaomi Mi TV Q2 55” 55 cali 4K UHD | 2 299 zł |
Telewizor Xiaomi Q2 TV 55" (138 cm), Smart TV, Google TV, 4K UHD, 3840 x 2 | 2 408 zł |
Xiaomi TV Q2 55" - Oficjalny Sklep Xiaomi, Polska Dystrybucja, Darmowa dos | 2 323 zł |
Xiaomi Q2 TV 55" (138 cm), Smart TV, Google TV, 4K UHD, 3840 x 2160, Wi-Fi | 3 413 zł |
Xiaomi Mi QLED TV Q2 55" - WYPRZEDAŻ - ostatnie sztuki tego produktu. Nie | 2 299 zł |
Модификації Xiaomi Mi TV Q2 55
Ціни на Xiaomi Mi TV Q2 55 |
---|---|---|---|---|
Xiaomi Mi TV Q2 50 50 " | від 2 002 zł | 5 пропозицій | ||
Xiaomi Mi TV Q2 55 55 " | від 2 299 zł | 5 пропозицій |