Телевізор Xiaomi Mi TV Q2 50 50 "
Недорогий вхідний квиток на арену 4К-телевізорів із панелями QLED, представлений компанією Xiaomi на початку 2023 року. Модель озброюється екраном 50-дюймової розмірності по діагоналі з роздільною здатністю картинки 3840х2160 пікселів, частотою оновлення 60 Гц, підтримкою HLG, HDR10 і Dolby Vision IQ. Більше того, у телевізорі встановлені датчики, які розпізнають навколишнє освітлення і можуть відповідним чином підганяти під нього зображення.
Основою програмної платформи Xiaomi Mi TV Q2 50 стала функціональна смарт-система Google TV з інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом, величезним переліком доступних програм та сервісів потокового мовлення, вбудованим Chromecast, голосовим помічником Google Assistant. Пристрій має 2 ГБ ОЗП та 16 ГБ дискового простору. Окремим рядком у моделі відзначається якісне звучання 30-ватної аудіосистеми з Dolby Atmos та DTS:X. ТБ має три порти HDMI, один з яких пропонує підтримку eARC і Auto Low Latency Mode (ALLM). Опорою для корпусу ТВ-панелі є бічні ніжки, а натомість їм допускається можливість настінного монтажу пристрою за допомогою кронштейна VESA 200х200 мм.
Купити Xiaomi Mi TV Q2 50 50 "
Telewizor QLED Xiaomi Mi TV Q2 50” 50 cali 4K UHD | 2 099 zł |
Telewizor Xiaomi Q2 TV 50" (125 cm), Smart TV, Google TV, 4K UHD, 3840 x 2 | 2 164 zł |
Xiaomi TV Q2 50" - Oficjalny Sklep Xiaomi, Polska Dystrybucja, Darmowa dos | 2 002 zł |
Xiaomi Q2 TV 50" (125 cm), Smart TV, Google TV, 4K UHD, 3840 x 2160, Wi-Fi | 3 067 zł |
Xiaomi Mi QLED TV Q2 50" - darmowy odbiór w 22 miastach i bezpłatny zwrot | 2 155 zł |
Модификації Xiaomi Mi TV Q2 50
Ціни на Xiaomi Mi TV Q2 50 |
---|---|---|---|---|
Xiaomi Mi TV Q2 50 50 " | від 2 002 zł | 5 пропозицій | ||
Xiaomi Mi TV Q2 55 55 " | від 2 299 zł | 5 пропозицій |