Telewizor Xiaomi Mi TV Q2 50 50 "
Niedrogi bilet wstępu na arenę telewizorów 4K z panelami QLED, zaprezentowany przez Xiaomi na początku 2023 roku. Model uzbrojony jest w 50-calowy ekran o przekątnej ekranu emitujący obraz w rozdzielczości 3840x2160 pikseli, częstotliwości odświeżania 60 Hz, obsłudze HLG, HDR10 i Dolby Vision IQ. Co więcej, telewizor posiada czujniki, które rozpoznają światło otoczenia i mogą odpowiednio „dostosować” obraz.
Podstawą platformy programowej Xiaomi Mi TV Q2 50 jest funkcjonalny inteligentny system Google TV z intuicyjnym interfejsem, ogromną listą dostępnych aplikacji i usług streamingowych, wbudowanym Chromecastem i asystentem głosowym Google Assistant. Urządzenie ma 2 GB pamięci RAM i 16 GB przestrzeni na dane. Oddzielna linia w modelu zwraca uwagę na wysokiej jakości dźwięk 30-watowego systemu audio z Dolby Atmos i DTS:X. Telewizor ma trzy porty HDMI, z których jeden obsługuje technologię eARC i automatyczny tryb niskiego opóźnienia (ALLM). Boczne nóżki służą jako podparcie dla korpusu panelu TV, a w zamian umożliwiają montaż urządzenia na ścianie za pomocą uchwytu VESA 200x200 mm.
Kup Xiaomi Mi TV Q2 50 50 "
Wszystkie ceny 6 →Telewizor QLED Xiaomi Mi TV Q2 50” 50 cali 4K UHD | 2 099 zł |
XIAOMI Mi QLED TV Q2 50" Android TV | Darmowa dostawa | 2 002 zł |
Telewizor Xiaomi Q2 TV 50" (125 cm), Smart TV, Google TV, 4K UHD, 3840 x 2 | 2 164 zł |
Xiaomi TV Q2 50" - Oficjalny Sklep Xiaomi, Polska Dystrybucja, Darmowa dos | 2 002 zł |
Xiaomi Q2 TV 50" (125 cm), Smart TV, Google TV, 4K UHD, 3840 x 2160, Wi-Fi | 3 067 zł |
Xiaomi Mi QLED TV Q2 50" - darmowy odbiór w 22 miastach i bezpłatny zwrot | 2 155 zł |
Modyfikacje Xiaomi Mi TV Q2 50
Ceny na Xiaomi Mi TV Q2 50 |
---|---|---|---|---|
Xiaomi Mi TV Q2 50 50 " | od 2 002 zł | 6 oferty | ||
Xiaomi Mi TV Q2 55 55 " | od 2 299 zł | 1 oferta |