Жорсткий диск WD Blue WD5000AZRZ 500 ГБ 64/5400
Відео 5 |
WD Blue WD5000AZRZ 500 ГБ 64/5400 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог WD 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі WD.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації WD Blue WD5000AZRZ
Ціни на WD Blue WD5000AZRZ |
---|---|---|---|---|
WD Blue WD5000AZLX 500 ГБ 32/7200 | від 227 zł | 7 пропозицій | ||
WD Blue WD10EZRZ 1 ТБ 64/5400 | від 267 zł | 1 пропозиція | ||
WD Blue WD10EZEX 1 ТБ 64/7200 | від 215 zł | 17 пропозицій | ||
WD Blue WD20EARZ 2 ТБ 64/5400 | від 278 zł | 12 пропозицій | ||
WD Blue WD20EZRZ 2 ТБ 64/5400 | від 240 zł | 5 пропозицій | ||
WD Blue WD20EZAZ 2 ТБ 256/5400 | від 312 zł | 1 пропозиція | ||
WD Blue WD20EZBX 2 ТБ 256/7200 | від 269 zł | 19 пропозицій | ||
WD Blue WD30EZAZ 3 ТБ 256/5400 | від 442 zł | 4 пропозиції | ||
WD Blue WD40EZAX 4 ТБ CMR | від 480 zł | 10 пропозицій | ||
WD Blue WD40EZAZ 4 ТБ SMR | від 536 zł | 1 пропозиція | ||
WD Blue WD60EZAX 6 ТБ CMR | від 824 zł | 6 пропозицій | ||
WD Blue WD60EZAZ 6 ТБ SMR | від 735 zł | 5 пропозицій | ||
WD Blue WD80EAZZ 8 ТБ 128/5640 | від 1 017 zł | 3 пропозиції | ||
WD Blue WD80EAAZ 8 ТБ 256/5640 | від 1 072 zł | 2 пропозиції |