Жорсткий диск WD Ultrastar DC HA210 HUS722T2TALA604 2 ТБ
WD Ultrastar DC HA210 HUS722T2TALA604 2 ТБ 1 ТБ2 ТБ |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог WD 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі WD.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити WD Ultrastar DC HA210 HUS722T2TALA604 2 ТБ
Усі ціни 11 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
HGST Ultrastar 7K2 HUS722T2TALA604 - 2TB - Dysk twardy - HUS722T2TALA604 - | 612 zł |
Dysk serwerowy HDD Western Digital Ultrastar DC HA210 (7K2) HUS722T2TALA60 | 632 zł |
Western Digital 2TB ULTRASTAR DC HA210 3.5" SATA - 1W10002 1W10002 | 623 zł |
Western Digital Dysk serwerowy HDD Western Digital Ultrastar DC HA210 (7K2 | 612 zł |
Dysk twardy Western Digital Ultrastar DC HA210 (7K2) 3.5'' HDD 2TB 7200RPM | 582 zł |
ще 6 пропозицій
Модификації WD Ultrastar DC HA210 HUS722T2TALA604
Ціни на WD Ultrastar DC HA210 HUS722T2TALA604 |
---|---|---|---|---|
WD Ultrastar DC HA210 HUS722T1TALA604 1 ТБ | від 433 zł | 8 пропозицій | ||
WD Ultrastar DC HA210 HUS722T2TALA604 2 ТБ | від 571 zł | 11 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →