Dysk twardy WD Ultrastar DC HA210 HUS722T2TALA604 2 TB
WD Ultrastar DC HA210 HUS722T2TALA604 2 TB 1 TB2 TB |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog WD 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele WD.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup WD Ultrastar DC HA210 HUS722T2TALA604 2 TB
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Dysk serwerowy HDD Western Digital Ultrastar DC HA210 (7K2) HUS722T2TALA60 | 632 zł |
Western Digital 2TB ULTRASTAR DC HA210 3.5" SATA - 1W10002 1W10002 | 623 zł |
Western Digital Dysk serwerowy HDD Western Digital Ultrastar DC HA210 (7K2 | 612 zł |
Dysk twardy Western Digital Ultrastar DC HA210 (7K2) 3.5'' HDD 2TB 7200RPM | 585 zł |
Western Digital 2TB ULTRASTAR DC HA210 3.5" SATA - 1W10002 | 623 zł |
pokaż 5 ofert
Modyfikacje WD Ultrastar DC HA210 HUS722T2TALA604
Ceny na WD Ultrastar DC HA210 HUS722T2TALA604 |
---|---|---|---|---|
WD Ultrastar DC HA210 HUS722T1TALA604 1 TB | od 433 zł | 8 oferty | ||
WD Ultrastar DC HA210 HUS722T2TALA604 2 TB | od 571 zł | 10 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →