Корм для собак Trovet Dog HLD 12.5 кг
Trovet Dog HLD 12.5 kg 3 кг12.5 кг |
|
Підтримка метаболізму жирів завдяки високому рівню вмісту ліпотропних речовин (лецитин, холін, інозотол, бетаїн).
Тривалість використання корму, що рекомендується, становить 6 місяців. При необхідності можна продовжити використання як щоденний повноцінний дієтичний корм.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Trovet 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Trovet.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Trovet Dog HLD 12.5 кг
Усі ціни 11 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Trovet Hepatic HLD pies - 125 kg localization-B00OTIM6SS | 311 zł |
TROVET TROVET Hepatic HLD - sucha karma dla psów, 12,5 kg | 268 zł |
Trovet Hepatic HLD - sucha karma dla psa 12,5kg TROV912 | 322 zł |
Trovet HLD Hepatic 12,5 kg ze świeżym kurczakiem, dla psów | 334 zł |
TROVET Hepatic HLD z kurczakiem - sucha karma dla psa - 12,5 kg | 315 zł |
ще 6 пропозицій
Показання до застосування:
- печінкова недостатність
- щенята
- гіперліпідемія
- печінкова енцефалопатія
Модификації Trovet Dog HLD
Ціни на Trovet Dog HLD |
---|---|---|---|---|
Trovet Dog HLD 3 кг | від 75 zł | 12 пропозицій | ||
Trovet Dog HLD 12.5 кг | від 268 zł | 11 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →