Корм для собак Trovet Dog RID 12.5 кг
Trovet Dog RID 12.5 kg 3 кг12.5 кг |
|
Тривалість використання корму 6 місяців. При необхідності можна продовжити використання як щоденний повноцінний дієтичний корм.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Trovet 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Trovet.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Trovet Dog RID 12.5 кг
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Trovet Renal & Oxalate Pies/RID 125 kg 55961.2 | 291 zł |
Trovet, karma dla psów, RID Renal & Oxalate, 12,5 kg | 266 zł |
Trovet Renal & Oxalate RID - sucha karma dla psa 12,5kg TROV1212 | 299 zł |
TROVET TROVET Renal & Oxalate RID z kurczakiem - sucha karma dla psa - 12, | 298 zł |
TROVET Renal & Oxalate RID dla psa 12,5 kg | 254 zł |
TROVET TROVET Dog Renal Oxalate RID 12.5 kg - Sucha karma dla psów 12.5 kg | 239 zł |
Додаткова інформація:
- допомагає ниркам регулювати водно-електролітний баланс в організмі та крові, а також позбавлятися непотрібних метаболітів.
- Висока біологічна цінність білків забезпечує низьку кількість залишкових амінокислот.
Модификації Trovet Dog RID
Ціни на Trovet Dog RID |
---|---|---|---|---|
Trovet Dog RID 3 кг | від 76 zł | 11 пропозицій | ||
Trovet Dog RID 12.5 кг | від 254 zł | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →