Карта пам'яті Toshiba M203 microSD UHS-I U1 64 ГБ
Toshiba M203 microSDXC UHS-I U1 64Gb |
|
Гід картами пам'яті для фотоапаратівЯкі картки пам'яті використовуються у сучасних камерах і чим вони відрізняються? Давайте розбиратися
MicroSD, SD або CompactFlash? Як вибрати відповідну карту пам'яті для смартфона, фотоапарата, відеокамери та іншої технікиРозбираємося, які існують формати карт пам'яті і де вони використовуються
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Toshiba 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Toshiba.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Toshiba M203 microSD UHS-I U1
Ціни на Toshiba M203 microSD UHS-I U1 |
---|---|---|---|---|
Toshiba M203 microSD UHS-I U1 16 ГБ | від 39 zł | 2 пропозиції | ||
Toshiba M203 microSD UHS-I U1 32 ГБ | від 17 zł | 4 пропозиції | ||
Toshiba M203 microSD UHS-I U1 64 ГБ | від 169 zł | 1 пропозиція | ||
Toshiba M203 microSD UHS-I U1 128 ГБ | від 225 zł | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →