Блок живлення Thermaltake TR2 S TR2 S 700W
Відео 18Фото 5 |
Thermaltake TR2 S TR2 S 700W |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Thermaltake 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Thermaltake.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Thermaltake TR2 S TR2 S 700W
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Thermaltake TR2 S PS-TRS-0700NPCWEU-2 Zasilacz Komputerowy 700W Czarny | 269 zł |
Zasilacz Thermaltake TR2 S 700W (PS-TRS-0700NPCWEU-2) | 269 zł |
Zasilacz komputerowy THERMALTAKE TR2 S Black, 700 W | 304 zł |
DARMOWA DOSTAWA ! - ! TR2 S Black 700W (80+ 230V EU, 2xPEG, 120mm, Single | 268 zł |
Thermaltake Tr2 S 700w Power Supply Czarny PS-TRS-0700NPCWEU-2 | 243 zł |
Відеоогляди
Модификації Thermaltake TR2 S
Ціни на Thermaltake TR2 S |
---|---|---|---|---|
Thermaltake TR2 S TR2 S 500W | від 203 zł | 3 пропозиції | ||
Thermaltake TR2 S TR2 S 600W | від 222 zł | 5 пропозицій | ||
Thermaltake TR2 S TR2 S 700W | від 243 zł | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →