Блок живлення Thermaltake Smart DPS G DPS G 600W (SPG-0600D-B)
Відео 15Фото 2 |
Thermaltake Smart DPS G DPS G 600W |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Thermaltake 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Thermaltake.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Thermaltake Smart DPS G DPS G 600W
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Thermaltake Smart DPS G Digital 600 W EU 80 Plus brązowy półmodułowy zasil | 386 zł |
Zasilacz Thermaltake Smart DPS G 600W (PS-SPG-0600DPCBEU-B) | 395 zł |
DARMOWA DOSTAWA ! - ! Thermaltake Smart DPS G Bronze 600W - 80Plus Bronze | 393 zł |
Відеоогляди
Модификації Thermaltake Smart DPS G
Ціни на Thermaltake Smart DPS G |
---|---|---|---|---|
Thermaltake Smart DPS G DPS G 500W | від 302 zł | 4 пропозиції | ||
Thermaltake Smart DPS G DPS G 600W | від 386 zł | 3 пропозиції | ||
Thermaltake Smart DPS G DPS G 700W | від 224 zł | 4 пропозиції | ||
Thermaltake Smart DPS G DPS G 750W | від 310 zł | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →