Корпус Thermaltake DistroCase 350P без БЖ
Відео 17Фото 6 |
Просунутий і висококласний корпус верхнього цінового сегмента, представлений відкритою комп'ютерною платформою з привабливим підсвічуванням та ефективним рідинним охолодженням. Кейс отримав встановлений контур циркуляції та водяну помпу. Як насос використовується фірмове рішення Thermaltake D5 з ручним регулюванням продуктивності. Об'єм холодоагенту контуру циркуляції становить 0,8 л.
Резервуар для рідини, що охолоджує, інтегрований в бічну стінку, за піддоном материнської плати. Боковина є світлопрозорою, додатково в неї вбудована ефектне світлодіодне підсвічування з підтримкою Aura Sync, AsRock Polychrome та інших аналогічних технологій. Комп'ютерний корпус Thermaltake DistroCase 350P має підтримку голосових асистентів, які можна ефективно використовувати для налаштування декоративних ефектів системи підсвічування. Платформа комплектується допоміжною боковиною із загартованого скла завтовшки 5 мм. Слоти плат розширення PCI-E можна розгорнути як горизонтально, і вертикально. Шасі опціонально доповнюється фірмовим райзером для вертикального встановлення відеокарти. Піддон материнської плати є знімним, що полегшує кабельменеджмент.
Купити Thermaltake DistroCase 350P без БЖ
Усі ціни 9 →Thermaltake obudowa - DistroCase 350P Black Tempered Glass KOTTKOD0DISTRO0 | 2 911 zł |
Thermaltake DistroCase 350P TG Black OB-THT-0031 | 3 249 zł |
Thermaltake obudowa - DistroCase 350P Black Tempered Glass 66617 | 2 884 zł |
Thermaltake DistroCase 350P Tempered Glass Czarny | 2 839 zł |
Thermaltake obudowa - DistroCase 350P Black Tempered Glass 66617 | 2 911 zł |