Варильна поверхня Teka VR 90 4G AI AL TR CI чорний (10205279)
Teka VR 90 4G AI AL TR CI чорний |
|
Який матеріал варильної поверхні краще вибрати?Все, що потрібно знати про варильні покриття, щоб експлуатація та обслуговування приносили лише комфорт
Як вибрати варильну поверхнюРозбираємось, які типи варильних поверхонь існують, яке покриття краще і на що звернути увагу при покупці
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Teka 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Teka.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Teka VR 90 4G AI AL TR CI чорний
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Teka VR 90 4G AI AL TR CI 90cm | 1 939 zł |
Płyta gazowa TEKA VR 90 4G AI AL TR | 2 149 zł |
Teka VR 90 4G AI AL TR CI 90cm | 1 939 zł |
Płyta TEKA VR 90 4G AI AL TR CI NTB BK 112560010 - Zadzwoń - (22) 877 77 7 | 2 029 zł |
TEKA Płyta VR 90 4G AI AL TR CI NTB (E4) czarne szkło 112560010 * - Użyj K | 2 469 zł |
Płyta gazowa TEKA żeliwny ruszt 4 palniki 90cm | 2 099 zł |
Płyta TEKA VR 90 4G AI AL TR CI NTB BK 112560010 - Zadzwoń - (22) 877 77 7 | 2 029 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →