Духова шафа Teka HLB 8400 ST (111000006)
Фото 18 |
Teka HLB 8400 ST |
|
Як вибрати духову шафуРозбираємось, якими бувають духові шафи, які функції можуть знадобитися і на що звертати увагу під час покупки
Піроліз, каталіз, гідроліз: який спосіб очищення духової шафи найефективніший?Розбираємося, що таке каталітичне, піролітичне та гідролізне очищення духової шафи та які їх переваги
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Teka 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Teka.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Teka HLB 8400 ST
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
TEKA Piekarnik TEKA HLB 8400 ST Ciemnoszary, Inox | 1 927 zł |
Komfort Piekarnik Teka hlb 8400 st | 2 249 zł |
Piekarnik TEKA HLB 8400 ST Elektryczny Kamienny szary A+ | 1 923 zł |
Piekarnik TEKA HLB 8400 ST Elektryczny Kamienny szary A+ | 2 180 zł |
TEKA Piekarnik HLB 8400 ST 111000006 - Zadzwoń - (22) 877 77 77 Raty 0 Ind | 1 917 zł |
TEKA Piekarnik HLB 8400 ST 111000006 - Zadzwoń - (22) 877 77 77 Raty 0 Ind | 1 917 zł |
Модификації Teka HLB 8400 ST
Ціни на Teka HLB 8400 ST |
---|---|---|---|---|
Teka HLB 8400 WH | від 1 722 zł | 15 пропозицій | ||
Teka HLB 8400 ST | від 1 917 zł | 7 пропозицій | ||
Teka HLB 8400 BK | від 1 773 zł | 10 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →