Витяжка Teka DVN 94030 TTC BK чорний
Фото 3 |
Teka DVN 94030 TTC BK чорний 2020 рік білий чорний |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Teka 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Teka.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Teka DVN 94030 TTC BK чорний
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Okap kominowy TEKA DVN 94030 BK | 1 289 zł |
TEKA(S)Okap DVN 94030 BK 112950008 - Zadzwoń - (22) 877 77 77 Raty 0 Indyw | 1 299 zł |
TEKA Okap przyścienny 90cm DVN 94030 BK czarne szkło, inox 112950008 * - U | 1 299 zł |
TEKA(S)Okap DVN 94030 BK 112950008 - Zadzwoń - (22) 877 77 77 Raty 0 Indyw | 1 299 zł |
Модификації Teka DVN 94030 TTC BK
Ціни на Teka DVN 94030 TTC BK |
---|---|---|---|---|
Teka DVN 94030 TTC WH білий | від 1 217 zł | 9 пропозицій | ||
Teka DVN 94030 TTC BK чорний | від 1 289 zł | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →