Ножівка Stanley FatMax 0-20-108
Фото 3 |
Stanley FatMax 0-20-108 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Stanley 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Stanley.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Stanley FatMax 0-20-108
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Stanley FatMax 5 w 1 piła wielofunkcyjna 430 mm 0 20 108 piła do metalu pi | 106 zł |
Stanley Stanley Piła metal fatmax 5w1 | 156 zł |
Piła STANLEY metal fatmax, 430 mm | 137 zł |
Piła STANLEY FatMax 5 in 1 20-108 | Bezpłatny transport | 156 zł |
Piła STANLEY FatMax 5 in 1 20-108 | Bezpłatny transport | 158 zł |
Piła do metalu Stanley 5 w 1 | 153 zł |
Piła do metalu fatmax 5 in 1 | 191 zł |
Додаткові функції і можливості ножівки Stanley 0-20-108:
- Конструкція дозволяє отримати 5 різних конфігурацій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →