Ножівка Bahco NP-22-U7/8-HP
Фото 4 |
Bahco NP-22-U7/8-HP |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bahco 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bahco.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bahco NP-22-U7/8-HP
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Bahco NP-22-U7/ 8-HP 22" Hardpoint piła ręczna - pomarańczowa NP-22-U7/8-H | 54 zł |
Uniwersalna piła ręczna 550mm, 7/8TPI | 62 zł |
Bahco Piła Ręczna 550Mm Prize Cut | 52 zł |
BAHCO Piła Ręczna PrizeCut L-550mm NP-22-U7/8-HP | 54 zł |
Uniwersalna piła ręczna 550mm, 7/8TPI | 62 zł |
Модифікації моделі:
- Модель NP-16-U7/8-HP — довжина полотна 400 мм, вага 310 г
- Модель NP-19-U7/8-HP — довжина полотна 475 мм, вага 370 г
- Модель NP-22-U7/8-HP — довжина полотна 550 мм, вага 420 г
Модификації Bahco NP-22-U7/8-HP
Ціни на Bahco NP-22-U7/8-HP |
---|---|---|---|---|
Bahco NP-16-U7/8-HP | від 52 zł | 2 пропозиції | ||
Bahco NP-19-U7/8-HP | від 53 zł | 6 пропозицій | ||
Bahco NP-22-U7/8-HP | від 52 zł | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →